Dobro došli na stranice Saveznog ministarstva vanjskih poslova

Natječaj za radno mjesto djelatnice/djelatnika službe sigurnosti

članak

Veleposlanstvo Savezne Republike Njemačke
od 1. rujna 2020. u radni odnos prima djelatnicu/djelatnika službe sigurnosti na puno radno vrijeme (40 sati tjedno)

Radno mjesto je u pravilu za početak ograničeno na godinu dana.

Opis posla:

- kontrola ulazaka i posjetitelja, pregledavanje predmeta posjetitelja
- rad na porti i dočekivanje posjetitelja
- redarska služba i kontrolni obilasci unutar zgrade Veleposlanstva
- nadziranje vanjskog osoblja
- kontrolni obilasci u krugu Veleposlanstva

Od kandidata se očekuje:

- državljanstvo zemlje članice Europske unije
- srednja stručna sprema
- dobro poznavanje hrvatskog i njemačkog jezika u govoru i pismu
- dobro poznavanje rada na računalu
- pouzdanost, diskrecija i uljudno ophođenje
- sposobnost rada u timu
- susretljivost prema posjetiteljima
- izražena sposobnost rada pod pritiskom i neograničena spremnost na fleksibilan rad
- prednost se daje kandidatima s višegodišnjim relevantnim radnim iskustvom na poslovima sigurnosti

Prije zasnivanja radnog odnosa kandidati će biti podvrgnuti sigurnosnoj provjeri te će morati predočiti potvrdu o radnoj sposobnosti.

Radni odnos podliježe hrvatskom radnom pravu, a plaća se određuje sukladno lokalnim uvjetima i platnoj shemi Veleposlanstva.

Molimo da prijave za natječaj u pisanom obliku pošaljete do 26. 6. 2020. sa sljedećim dokumentima:

- kratko pismo na njemačkom jeziku u kojemu posebice treba naglasiti razlog zbog kojeg želite gore navedeno radno mjesto te na temelju kojih činjenica odgovarate traženom profilu
- potpuni tabelarni životopis na njemačkom i hrvatskom jeziku
- presliku putovnice ili osobne iskaznice
- preslike svjedodžbi
- preporuke bivših poslodavaca
- dokazi o dosadašnjem radnom iskustvu
- važeću potvrdu o nekažnjavanju (moguće dostaviti naknadno)

Prijave se šalju na sljedeću adresu:

Upravni odjel / Verwaltung SI-L
Ulica grada Vukovara 64
10000 Zagreb

Prijave poslane elektroničkom poštom neće se razmatrati.
Nepotpune prijave ili prijave koje nisu stigle u roku neće se uzeti u obzir.

Veleposlanstvo potiče zapošljavanje žena te stoga izričito poziva kvalificirane žene da se prijave na natječaj.

Kandidatkinje i kandidati koji uđu u uži izbor bit će pozvani na razgovor u srpnju 2020. godine.

povratak na vrh stranice